Ana Sayfa Kurumsal Hesap Numaraları Kataloglar İletişim

Güvenli Alışveriş

Güvenli Alışveriş

kablotoptan.com bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için Secure Sockets Layer (SSL) teknolojisi kullanmaktadır. SSL teknolojisi, internet üzerinden yaptığınız alışverişlerde şahsi bilgilerinizi şifreleyerek güvence altına almaktadır. 

Standart güvenlik duvarları

Standart güvenlik duvarları tarafından korunan canlilarpastirma.com.tr sunucuları bilgilerinizi güvenli tutmak ve diğer internet kullanıcılarından korumak amaçlı tasarlanmıştır. SSL Sertifikası ve standart güvenlik duvarları, birlikte çalışarak şahsi bilgilerinizi koruma altına alır ve güvenliğinizi sağlar. 

Gizlilik politikamız

Sitemiz şahsi bilgilerinizin üçüncü şahıs ve kurumlarla paylaşılmasına izin vermez. Şahsi bilgileriniz kiralanmaz, satılmaz ya da herhangi bir şahıs ya da kurumla hiçbir şekilde paylaşılmaz. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde kastamonuyoreselpazar.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin kastamonuyoreselpazar.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Kişisel bilgilerinizin nasıl toplandığı ve ne amaçla kullanıldığı konusunda daha detaylı bilgiye Gizlilik Sözleşmesi’nden ulaşabilirsiniz.

Güvenli
Alışveriş
Hesaplı
Ürünler
Müşteri
Memnuniyeti